Följ oss på LinkedIn Kontakta oss Optiska Nyheter Bli Kund

Vi hälsar Susanne Karlsson varmt välkommen till Pro Optix

Hon kommer att förstärka säljteamet samt ha fokus på vår kundportal vilket kommer att ge våra kunder en utökad service. Susanne kommer närmast från Granitbiten som är distributör av friluftsutrusning där hon arbetat med kundrelationer och produktinformation. Innan har Susanne arbetat i mer än 20 år i IT och säkerhetsbranschen på Confidence Sweden samt EET Nordic med inköp och försäljning.

”Jag ser fram mot att arbeta med Pro Optix kunder och spännande produkter. Jag kan dra nytta av min tidigare erfarenhet av försäljning och IT och hoppas att jag snabbt blir en tillgång i teamet.”

– Susanne Karlsson

 
Prenumerera
 
 

Du kanske också är intresserad av...

 
Viktiga fakta som guidar dig vid val och installation av MPO-kablar och kontakter för att säkerställa en lyckad MPO- Lösning. Läs mer >
Det finns en mängd olika SFP-transceivers tillgängliga på marknaden. I den här artikeln tar vi en titt på skillnaderna mellan dem, och vilka olika applikationer inom nätverksmiljöer som de används till. Läs mer >
Här tittar vi på fem viktiga fördelar till att investera i MPO/MTP — om du inte redan har gjort det. Läs mer >
Låt oss göra en tillbakablick på formfaktorer för optiska transceivers och de som fortfarande finns tillgängliga och används idag. Läs mer >
Nordiskt TV-Bolag
Våra Produkter

Våra Produkter för Fiberoptiska Anslutningar

Det breda produktsortimentet ger oss möjlighet att erbjuda lösningar som är anpassade till kundens specifika krav. Vi kan garantera kompabilitet och hög kvalitet samt ge garantier då alla våra tillverkare är ISO-certifierade.

+ Läs mer
From One To Another
We Support

From One to Another

Pro Optix är stolta över att stödja välgörenhetsorganisationen From One To Antoher. Organisationen gör ett viktigt arbete genom att ge stöd och utbildning till kvinnor i Kenya.
 

+ Läs mer
 

Prenumerera på nyhetsbrev